Mama Markası

tugbalie

Kedime Pro Chice yavru kedi maması aldım. Mamalar konusunda bilinçli değilim bi fikrim yok İlk kez kedi sahipleniyorum Pro Chice iyi mi ve mama önerisinde bulunur musunuz Kedim 2 aylık olucak

11 CEVAP

Ahsenbb

Ah Berlin çok tatlı:)
Yavru kedinize N&d yavru kedi maması,Brit care crazy tavsiye ediyorum.Birazcık daha büyümesi için kaliteli mamalara ihtiyacı var.Sağlıkla büyüsün:)

Sselin1

Mama incelerken içindekiler kısmında ilk bakacağınız yer içerdiği etin miktarı olsun. Ve pro choice mamada bu miktara bakamazsiniz çünkü et içermiyor bile. Sanirim nasil bir mama olduğunu anlamaniz için bu yeterli. Protein kaynagi hidrolize proteindir.

Gamzessven

Nd ya da matisseye geçin bence mamanız bitince

tugbalie

@Ahsenbb Sizin bebişinize bittim o nasıl bi masumiyet ❤️ Nd gözüme kestirdim Ama sanki narlı olanı yemiyecekmiş gibi hissettim:/

Emre95

Pro choice kötü bir mama mama bile denmez içeriği kötü ve kediniz için asla iyi değil maması bittiğinde mutlaka değiştirin yavru kedi maması olarak N&D öneririm onun dışında sanabelle,profine,matisse, yada golosi içerikleriniz ve fiyatına göre karşılaştırabilirsiniz

melikealgin

ND,veya Profine öneririm

tugbalie

Pro Choice -_- O kadar bilmiyorum artık siz düşünün

PsLuna

Deneme boyu kullandık çok fazla tüy dökmeye başladı mamayı değişince tüy dökülmesi de durdu

tugbalie

Keşke almasaydım tüy dökme olayı beni korkuttu açıkcası

Arthur4

Knk ben proçoysu almıştım ishal ve berbat ağız kokusu yaptı sokak kedilerine verdim mecburrrr sonra nd aldım şuan çok mutlu

tugbalie

öyle yapıcam artık royal canin babycat olanını kullanıyoruz bunu yediğinden belli tüyleri dökülmeye başladı