Bağışıklık Güçlendirici Tavsiyesi...

Elocann

Kedimi çok kötü bir psikoloji halindeyken sahiplendim. Bağışıklığı ciddi anlamda düştü ve sağlık sorunlarının birini atlatıyoruz diğeri başlıyor ... Şimdide kedi aknesiyle cebelleşiyoruz. Önerdiğiniz bağışıklık güçlendiricileri yazar mısınız? Scottish fold, 10 aylık, erkek

4 CEVAP

Eymentalay

Vetoskin

eliffdo

imuneks vermişti bize doktorumuz.

Ahsenbb

Benim veterinerim imuneks ve immun 44 önermişti.
Size uygun olanını alabilirsiniz

beautifulcat

Imuneks, viyo recuperation, Mervue Lysine 100, BioPet Active Lysine, Viyo Reinforces. Hepsi acil biçimde bağışıklığı yükseltmek için kullanılabilen vitaminlerdir. Diğer macunlar günlük kullanıma daha uygundur. Veteriner hekiminize danışarak bütçenize ve kedinizin durumuna en uygun vitamini önerir yukarıda yazdıklarımı söylerseniz şayet :)