Antalya Kedi Kısırlaştırma

doren07

Merhaba. antalyada bildiğiniz güvenilir kısırlaştırma yerleri var mıdır ?

4 CEVAP

Sudeckmkc

Vitality veteriner kliniğindeki alper beyi tavsiye ederim kedimizi orada kısırlaştırdık sonrasında en ufak bir rahatsızlık bile olmadı

hadise

Bahçelievler veteriner kliniği,Tolga Tunçkaya.Her yönden güvenilir,ilgili,iyi bir doktor.evde beslediğim dört kediyi de o kısırlaştırdı.Sokakta beslediğim üç kediyi de ona kısırlaştırdım,hiçbirinde sorun yaşamadık.Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

cagataygurr

Merhaba,
Zafer veteriner kliniğini öneririm. Altınkum da yer alıyor.

Seyma6390

Merhaba kedinizi kısırlaştırdınız mı?