İç Dış Parazit İlacı Önerir Misiniz

Gamzessven

Daha önce yazılmıştı bu sorunun cevabı okumuştum ama istediğim soruyu bulamadım. Sahiplendirdiğim kedide iç dış parazit şüphesi var. Veterinere gitmeyi hiç sevmiyor onu vete götürmeden evde uygulayabileceğimiz güvenilir, etkili iç parazit hapı ve dış parazit damlası önerir misiniz?

4 CEVAP

ballokumu

Broadline aşı hem iç hem dış etkili. Satın alın. Ensesine damlatın. Bir süre ensesini sevmeyin bu kadar.

SenanurKsl

Bize caniverm iç parazit hapı vermişti veteriner 10 tl idi tanesi ikiye bölüp iki kedimize yarım yarım içirmiştik

pugtomris

Caniverm 175 mg iç parazit hapı. Bioplus spray.

Gamzessven

Teşekkür ederim bakacağım hemen