Kedimin Karnının Sağ Tarafı Şişti Ne Olabilir?

Kedim 1.5 aylık annesi yok. Bu sabah iyiyken şuan karnının sağ tarafı şişti ve çok hareketsiz yatıyo sanırım biraz kabız ama kakasını yapmıyo. Şişlik kabız dışında bişeyden olabilir mi?

6 CEVAP

Ahsenbb

Veterinere bi gösterin isterseniz

Ahsenbb

Yavru kediler çok sık tuvaletlerini yaparlar bağırsakları maşallah:)Kedinizin kabız olduğunu düşünüyorsanız elinize çok az zeytinyağ sürüp verebilirsiniz.
Şişkinlik farklı nedenlerden de olabilir parazit,viral enfeksiyon gibi.. Ama biz iyi düşünelim.

Zeytin yağı denedim fakat faydası olmadı henüz çok küçük olduğu için endişeleniyorum

Kedicihanim

Islak ve ılık bi pamukla karnını ovabilirsiniz bağırsaklarını uyarır.

Kedicihanim

Ve anüs bölgesini de

Kedicihanim

Kedi halsiz değilse viral bir şeyden şüphelenmek karamsarlık olabilir