Yavru Kedim Neden Sürekli Titriyor ?

Edalann

1.5 aylık erkek bir kedim var. Sürekli özellikle arka bacaklarında titreme var uyurken yürürken vs her zaman. Arada kesiliyor sonra hemen geri başlıyor. Bu neden oluyor nasıl son verebiliriz? Bilgisi olan var mi?

4 CEVAP

Ilaydaaulus

benim sahiplendirdiğim kedi öyleydi arka bacaklarında sürekli titreme vardı veteriner vitamin eksikliğinden kaynaklandığını söyledi vücudu güçsüz kalıyormuş eğer öyle bir durumu yoksa korkudan da yapıyor olabilir

Edalann

Korktuğunu sanmıyorum artık 4 5 gün oldu bizimle alıştı bence gayet normal davranıyo rahat. Ama dediginiz gibi biraz güçsüz olabilir. Annesinden yeni ayrıldı

Anonymus552223

Imkaniniz varsa annesini biraz daha emsin bence, 2 aydan sonra tam gucleniyorlar

Ilaydaaulus

Annesinden yeni ayrılan yavrular genelde öyle oluyo yavaş yavaş kendine gelecektir yavrular için vitamin macunları var isterseniz ondan kullanabilirsiniz