N&D Kedi Maması

Ilaydaaulus

N&D balıklı mı yoksa N&D kuzulu mu daha iyi hangisini kullanmalıyım

5 CEVAP

Gamzessven

Kedinize kalmış bir seçim. İkisi de güzel

Cansumuezza

hangisini seviyorsa örneğin benimki balıklıya bayılıyor kuzuludan nefret ediyor.

Gozdetemizel

Benimki tavuklunun yuzune bakmadi,sokaktakilere ziyafet oldu.baliklidan sasmam

Gamzessven

Benimki de balıklıya kusuyor,kuzuluyu kokladı gitti tavuklu yiyor. Hepsi birbirinden değişik maalesef

Sselin1

Numune isteyin dicem ama gönderirler mi bilmiyorm ben farminaya mail attim cevap verdiler gönderecez diye sonra bir ses cikmadi ama :)