Yavru Kedi Beslemesi Ve Göbek Bağı İltihabı

Kbrwxx

2 tane annesiz yavru kedi sahiplendim ama yemek yediremiyorum şırıngayla zorla veriyorum 0.5-1 ml kadar içiyorlar günde 4 kere nasıl yedirebilirim neyle yedireyim ve ne verebilirim?+ bir yavrunun göbek bağında iltihaptan şüpheleniyorum nedir ne yapmam gerekir kendisi geçermi?

5 CEVAP

Anonymus552223

Bi de bunlari acil yapin cok hassas bu kadar kucuk kediler, kaybedebilirsiniz yoksa:(

Anonymus552223

Minicik biberonlar oluyo onlardan alin. Gunde 4 kereden bile fazla yemesi lazim. Ilk gunlerde gobek bagi dusmuyor odur belki ama tam belli olmuyor fotoda. Yavru kedi icin suttozu alin. Sakin sut vermeyin. Karnini poposunu islak pamukla ovup tuvaletini yaptirin gunde 5 6 kere. Bi de cok sicak tutun sicak su torbasi falan. Yani normal oda sicakligi örtu falan yetmeyebiliyor

2 saatte bir emzirin biberonla

Kbrwxx

Bugün bendeki 2.günleri sıcak şişe var kutunun içinde evde kedim olduğu için getiremiyorum yanına şırıngayla zar zor veriyorum biberonu nerden bulabilirim

Pet shoplarda var ya da veterinerlere bakabilirsiniz