1.5-2 Haftalık Yavru Kedi Dışkı

Melisturku

Merhaba dün anneleri ölmüş 2 yavruyu evime aldım en fazla 2 haftalıklar ısınmasını yemeğini suyunu tuvaleti her şeyi normal gidiyordu bir dışkı yapmıyorlardı bugün bir tanesi yaptı ama biraz fazla koyu ve cıvıkımsıydı ne sert ne yumuşaktı bir sıkıntı var mıdır?

4 CEVAP

Anonymus552223

Cok sert olmuyo yavrularin zaten. Sadece iki yavru mu vardi acaba:( geride kalmamistir di mi

Anonymus552223

Kolay gelsin cok zor kucuk yavrulara bakmak insallah sorunsuz buyurler.

Melisturku

Evet 2 yavru vardı anneleri 1-2 gün önce ölmüş zaten ağlamalarını duyduğum anda gittim aldım baktım baya başka yavru yoktu maalesef:/

pinarcaya

Cok duyuyorum boyle annesi yeni olmus yavru kediler. Dogum yaptiktan sonra neden oluyor anne kediler? Dogumu mu kaldiramiyorlar?