Sokak Kedisinin Tüy Yolması Ve Tükürmesi

rottenalma

Selam yıllardır sokakta besledigim kısırlaştırılmış dişi kedim bir haftaya yakındır tüylerini yoluyor.Bugünde camlara tükürük bıraktıgını farkettim.Bunun sebebi ne olabilir?Cevaplarsanız sevinirim.

2 CEVAP

pinarcaya

Benim kedim de kisirlastirildiktan sonra aynen boyle yapmaya basladi. Hatta bir bacagindaki yolunan yerler bostu. Balik yagi falan bir suru sey denedim. Bir ara yapmayi birakti. Tuyleri uzadi. Bu aralar yine basladi. 2 aya yakindir evde misafir kediler vardi. Sanirim strese girince yapiyorlar.

rottenalma

Teşekkürler cevabınız için kısırlaşalı 2 sene oluyor.Bu ilk defa olunca panik oldum umarım zamanla kendiliginden geçer.