Kedi Kısırlaştırma

z-liyya

Kalın Yazı kedimi kısırlaştırdım ve bi yandan onun içinde cok uzgunum ustumden atamıyorum sizce kotu mu yaptım :( yani suan durumu iyi oynuyor zıplıuor yavrusu hiç olmıcak düşüncesi beni üzüyor sizde böyle hissettiniz mi

2 CEVAP

pinarcaya

Ben boyle hissetmedim. Her dogumda yipraniyorlar. Hasta oluyorlar. O yavrulara bakarken baglaniyorsunuz ve sahiplendirirken hep icinizde bir suphe oluyor. Zaten hayvanlarda annelik duygusal birsey degil. Sadece bir ic gudu. Bir kac ay sonra yavruyla anne birbirini tanimiyor. Hatta birbirleriyle ciftlesiyorlar.

z-liyya

Kedim erkek dişi olsaydı cok daha zor olurdu ama yinede uzuluyorum umarım bu uzuntu gecer