Mars İle İlgili Endişelerim

Arslan00

6 haftalık kedim mars kucağımda hiç durmuyor odada kuytu köşeye giriyor kardeşi çok cana yakın kokmaz hiç benden çekinmez ama mars azcık korkak ve çekingen sakin davranıyorum seviyorum kardeşini görünce hemen iniyor kucağımdan annesi ile balkonda yaşıyor şuan için 3ü de kardeşi ve annesini sahiplendirince mars bana alışır mı kucağımda yatmaya çağırınca gelmeye kendini sevdirmeye başlar mı şuan annesi ve kardeşi ile gününü geçirsin geceleri beraber uyuyalım diye düşünüyorum fikirleriniz neler

3 CEVAP

Gamzessven

Hayvanı bırakın almayın kucağınıza da. O bir müddet sonra alışır kendi. Yavaş bir süreç bu. Bazı kediler hiç sevmez kucağı belki de öyle bir kedidir

patates1213

Kucak konusunda emin değilim ama yatağa illahaki geliyor merak etmeyin. Kucak içinde bacağınıza yatırmayı deneyin dik bir şekilde benim ki de kucak hiç sevmez ama orada uyuyor bile.

Gozdetemizel

Bebekken kucaga gelmeyen kedi buyuyunce de gelmiyor kisirlastirinca da .genelde karakterlerinin gelistigi haftalardasiniz.ben artik almaya bile calismiyorum kucagima.zorlamayin gece yatarken cani isterse gelip yataga kivriliyolar zaten