11 Günlük Annne Kedim Kızgınlığa Girdi??

Barannacar

13 Mayıs günü doğum yapan anne kedimiz iki gündür kızgınlığa girmiş durumda gırtlaktan ses cikartman on ayaklarina basarak arkasını kaldırma gibi yaygın gözüken kızgınlık hareketlerini yapıyor doğumdan itibaren çocukları ile çok ilgilenmedi kendisi 4 yavrsu oldu 3 gün sonra bir tanesini kaybettik diğerlerini de beslemicek diye. Çok korkuyoruz 11. Günde tekrar kızgınlığa girmiş bir kediye ne yapabiliriz acil yardım bekliyorum. şimdiden herkese teşekkürler.

6 CEVAP

Gamzessven

Çok geçmiş olsun bazen olabiliyor böyle durumlar. Tecrübeli arkadaşlar umarım görürler benim pek bir fikrim yok maalesef

Barannacar

Kimsenin bir fikri yokmu ? Lütfen yardımcı olun yavruları kaybetmekten çok korkuyorum

Barannacar

Çok teşekkür ederim yorumunuz için umarım bilgisi olan bir arkadaş görür bu post u ne yapmam gerekiyor bebek kedileri ek gıda ile mı beslemeliyim gerçekten yardiminiz dokunursa çok sevinirim küçük yavrucaklari kaybetmekten çok korkuyorum

Ecemyoney

Veteriner ara sor

Cansumuezza

şuan pek bişey yapılabileceğinin sanmıyorum ilaç vs emziriyor çünkü. yavruları beslemezse siz besin takviyesi yapın onlarada bişey olmasın. yinede veterineri arayın sorun bir o ne yapalım diyecek

Barannacar

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim veteriner ile görüştüm ve kedi anne sütü verdi birde biberon başka hiç bişi yapamazsin şuan olabilir böyle durumlar çok nadir de olsa dedi . Bende biberonla beslemeye çalışıyorum en azından takviye olsun diye cocuklara