Erkek Kedi Kısırlaştırma Fiyatı?

Minnakpatipuki

Erkek kedi kısırlaştırma işlemi icin ilaclar dahil ne kadar ödediniz?

8 CEVAP

Gamzessven

Güvenilir olduğuna emin olun. Yanlış bir operasyonla gelişecek hastalığın tedavisi daha pahalıya patlar hayvanı da yorar. İyi bir veterinerse problem yok

250 tl ama ilaç kullanmadık

Amon

Ben 350 ödedim. İlaç kullanmadık.

Antibiyotik ile 250 tl Boluda biz tanıdık olduğumuz için daha uyguna yaptirdik

kaanoclnn

200 lira ödemiştim öğrenci olduğum için normal fiyatı 250 idi sanırım.

Gamzessven

Bu bölgeden bölgeye aşırı fark eder. Burada 750-1000 isteyen de var

Minnakpatipuki

Wow galiba uygunmuş benim veteriner :D 200 antibiyotikler dahil dedi.

Minnakpatipuki

Veterinerimize güveniyorum. Çünkü zaten sokakta hastayken ve kör olmak üzereyken bulmuştum kedimi daha 1.5 aylık bebekti. Gözleri açıldı hastalığı iyileşti. Ayrıca vetimiz sevecen işini seven ve iyi yapan bir adam o yuzden içim rahat. Sadece bu işin piyasasını merak ettim acaba ucuz mu pahalı mi diye ona gore pazarligi deneyecektim. Tabiki sağlık açısından değerlendiriyorum ama ayni zamanda maddi yonunu de dusunmek zorundayim ogrenciyim ve kendi bursumla karşılayacağım kısırlaştırma masraflarını.