Sizce Mantar Mı

Serkan8291

Bügün farkettim kötü birseymi

4 CEVAP

Atalaymerve

Mantar çok hızlı yayılıyor dikkat edin. Yayılmadan tedavisini yapın

Atalaymerve

Eğer bu aralar strese girmişse stresten kaynaklı da olabiliyor . İllaki dışarı çıkmasına gerek yok

Atalaymerve

Mantar büyük ihtimalle. Bi veterinere gidin. Bizde de oldu aşısını yaptırdık geçti kısa bir sürede

Serkan8291

Teşekür ederim daha yeni oldu sürekli evde ler nasıl oldu bilmiyorum köpegin boynunda kücük bir sey oluştu bunda böyle tedavisi hemen yapılacaktır teşekürler