Kedi Isırması

DumanveNecati

Duman oynarken elimi fazla ısırıyor ve tırmalıyor.Bana sorun değil fakat babam mikrop kapacağımı söylüyor.(aşılı
Kedi)Mikrop bulaşmaz değil mi :/

6 CEVAP

mmuratyilmazz

buradaki herkesin elleri kolları ısırıklarla dolu ve hala hayattalar

tugbalie

mikrop bulaşmaz tabiki Benimkide öyle saldırıyo hatta tüm kuvvetini elimi ısırırken harcıyo Bende sorduğumda oyun oynuyo ondan öyle yapıyo demişlerdi

DumanveNecati

Teşekkürler içim rahatladı

tugbalie

eğer içiniz yine rahat değilse veterinere bir sonraki kontrolüne götürdüğünüzde sorabilirsiniz Yine en iyi cevabı onlar verebilirler ^-^

DumanveNecati

Yarın aşımız var tekrar sorarım sağolun

Leyl003

Hic dövmem olmadı.. ama sagolsun bizim minik kollarıma karayolu haritası yaptı.. büyüdükçe duruluyorlar o hallerini bile özlüyorum :))