Kedimin Bacağı

Aermia

Dun kedimin hicbirseyi yoktu ama bugun on sag ayaginda topallama cinsinden bisey oldu kucagimiza aldigimiz zaman miyavliyor ve yururken bacagi kaldirarak yuruyor bugun pazar oldugu icin veterinerimiz kapali sizce ne yapmaliyim ?

2 CEVAP

AllyNewt

Patisini kontrol edin. Kıymık gibi bir şey batmış olması ihtimalinden incinme veya başka bir durum söz konusu olabilir. Acıyla bağırıyorsa kemiklerden mi veya yumuşak dokudan mı olduğunu anlamaya çalışın.

Aermia

veterinere gittik incitmis olabilir dedi atesi 39.1 di ateş düşürücü ve antibiyotik yaptı bugün tekrar gittik 39.3 cıktı ateşi yine ates düşürücü ve antibiyotik verdi şuan ayağını rahat bi şekilde kullanabiliyor ama ateşini nasıl düşürebilirim bi fikriniz varmı ?