Yaş Mamadan Kıllar Çıktı

nidaxu

firmaya mail attım ve geri dönüş yaptıklarında mamanın yüzde yüz hayvansal üründen olduğu için çıktığını söyledi. normal midir arkadaşlar kafam çok karışık mamayı çöpe atmıştım vermedim ama kafamda soru işareti kaldı

14 CEVAP

Gamzessven

Kendi beslenmesinden çok hayvanının ne yediğini önemseyen bir topluluğa verilebilecek en saçma savunma :d

Ahsenbb

%100 hayvansal yan ürün,İçeriğinde ne olduğu belirsiz, insan tüketiminden arta kalan yani insanların tüketemeyeceği bir içerikle süslemişler.
Tavsiye etmiyorum

Gamzessven

Rezalet. Açıklamalarıyla olayı normalize etmeye çalışmaları da ayrıca rezalet

nidaxu

bende aynısını söyledim firmaya. maili kopyala yapıştır yapıyorum

Kasapdan aldığınız tavuk da da yada kırmızı etde de kıl çıkma olasılığı oldukça yüksek ihtimal.Bu hayvanlar doğal yaşamda avlanarak beslendikleri için ve avladıkları hayvanların tamamını tükettiklerinden dolayı yaradan bunların sindirim sistemlerini bizimki gibi değil daha farklı yaratmış.Hayvan sağlığı konusunda hiçbir sıkıntı çıkmayacağını okuyacağınız hertürlü kaynak dan anlayabilirsiniz.

böyle dediler. bir de beni bedava mama almaya çalışmakla suçladılar. ne diyebilirim ki.

Gamzessven

Üslup da leş. Kendileri yesin lütfen kasaptan hayvan kılı olan et alıp.

nidaxu

aynen öyle. valla cevap olarak komple hayvanı atalım önlerine o zaman dicektim zor tuttum kendimi.

sand_cat

Onun yerine nd naturea gim Cat nutri schesir al bu iyi değil

Ahsenbb

Mamanın ismi nedir?İçeriğine bakayım

nidaxu

patilife. babam almış. ben asla almazdım içeriğini güvenmedim okuduktan sonra. sonra da mamanın içine baktığımda gördüm zaten kılları

nidaxu

evet bencede öyle. en azından almak isteyenler olursa okur burayı.

Ben bu markanin yas mamasini instagramda bi sayfada gormustum mamanin icinden derili kıllı igrenc bisey cikmisti

Patilife yorumlarina bakarsaniz internette sinek ,tel,ip,plastik çıkan bile varmis

Sselin1

İçeriğinin hepsi et ve fiyati bu kadar ucuz olan mamalara asla güvenmeyin. Gercek et içeren bir mamanin ucuz olma ihtimali yok çünkü. 415 gram mamayi 4 bucuk liraya satıyorlar kıl da çıkar tavuk ayagi da cıkar.

Arthur4

halkla ilişkiler süpermiş verdikleri cevaplar türkiyenin özeti resmen