Arkadaslar Acill !

z-liyya

Kedimi 9 gün önce kısırlqstırdım hersey iyidi ama bir yeri diğerine göre daha şişikti en somunda o şişik olan yerde zaten dikiş vardı o açıldı içindende kan aktı sonra yan taraftada yara açıldı bılmıuorum nasıl oldu dun doktora gittik aynı yere doktor normal dedı pis kan akıyor dedı bısı olmaz dedı ve yolladı bugun baktım baya kotu duruyor kanıuor yarasida iyice acıldı yaşadıgım yerde bı o vet vardı dıgerlerı 1 saat uzaklıkta sızdede boyle oldumu kedım erkek bu arada en kısa zamanda baska veterınere gıdıcem

4 CEVAP

Anonymus552223

Baska veterine gidin bence, pek normal gozukmuyo biraz enfeksiyon kapmis sanki

tugbalie

tabi normal karşılayacak kendi kedisi değil iltihap kapmış gibi duruyo Dikişi açıldıysa zaten iltihap kapması ihtimali yükseliyo

z-liyya

Öyle yapıcam doktor hiç ilgılenmedi normal karşıladı :(

z-liyya

Baska vetle konustum pazartesı oaraya goturcem guler yuzlu iyi bırı benım yaptırdığım yerde adam ılgısızdı :( umarım iyileşir pansuman gereklıymıs yakın zamanda bilgılendırırım sizide