Mırmır Yaş Mama

Deliladilan

Anket

iyi mama
(43 oy)
kötü mama
(7 oy)
Toplam (50 oy)

araştırdığım kadarıyla fiyatı düşük ama içeriği çoğu mamaya göre daha iyi. en azından içinde gerçek et var. fakat kullanıp da memnun kalmayan var mı merak ettim. yorumlarınızı bekliyorum.

16 CEVAP

muffincookie

Kurt çıkmış içinden.SUZİNŞN sayfasında var.Ben de kullanıyordum ama almayı bıraktım.Me-o yaş mama güzel bence.Onun dışında BonaCibo yaş mamada yğksek miktarda et içeriyor.vitamin ve Taurin eklemeleri tam.diğer mamalarda 2 ya da 3 kat ucuz