Mırmır Yaş Mama

Deliladilan

Anket

iyi mama
(43 oy)
kötü mama
(7 oy)
Toplam (50 oy)

araştırdığım kadarıyla fiyatı düşük ama içeriği çoğu mamaya göre daha iyi. en azından içinde gerçek et var. fakat kullanıp da memnun kalmayan var mı merak ettim. yorumlarınızı bekliyorum.

16 CEVAP

sand_cat

Eğer bütçen azsa iyidir.:Ben de arkadaş gibi sokaktakilerr veriyorum.

-N&D
-Naturea
-Schesir
-Nutri

-GimCat

GimCat i bu sitede öğrendim.Tam bilgim yok.O yüzden ayrı yazdım :)

Ama diğerlerinden nd ve naturea çok iyi schesir ve nutride iyi ama diğerleri daha iyi :)

GimCat de olabilir

Arthur4

Dandikkk

Luckysmom

Ben de merak ediyorum.

Cansumuezza

fiyat performans açısından alınacak en ucuz ve en iyi içerikli yaş mama. yiyorsa alabilirsiniz

Ben sokaktakilerr kullanıyorum.Normalde nd naturea schesir nutri ggimcat ama fiyat perf.çok iyi alabilirsin

Hepimiz adına birşeydeğil

Sselin1

Uygun fiyatli olarak nutri feline veya gimcat alabilirsiniz 5 lira civarinda fiyatlari.

Cansumuezza

gimcat hem uygun hem güzel içerikli hemde lezzetli onu alabilirsiniz ben 5 liraya alıyorum

Deliladilan

evet ama 70 gr az olduğu için güzel bir şey arıyordum

Kerevit

Bir kere kurt çıktı diye mamanın tamamını kötülemek olmaz. İçerik okumayı bilen varsa yazarsa daha iyi. Ben iç parazit hapını yutturmak için almıştım yememişti hap yüzünden. Tekrar deneyeceğim. Ben de suzinin sayfasında görmüştüm. Fiyat olarak çok uygun.

Deliladilan

içeriğiyse şu şekilde;

Somonlu Alabalıklı Premium Ezme Kedi Maması
Tamamlayıcı Yetişkin Kedi Maması
İçindekiler: Et ve Et Yan ürünleri, (Toplam et içeriği %48, Tavuk eti %40, Somon %4, Alabalık %4), Bitkisel Kökenli Katkılar, Vitamin ve Mineraller

Besin Katkı Maddeleri
Vitamin A 1875 IU/kg, Vitamin D3 250 IU/kg, Vitamin E35 mg/kg

Besin Değerleri
Ham Protein 7.5 %
Ham Yağ 5,0 %
Ham Lif 0,4 %
Ham Kül 2,5 %
Nem 80 %

Deliladilan

teşekkürler :)

Deliladilan

zaten kuru ve yaş mamada n&d kullanıyorum değişmemek lazımmış anlaşılan. yeni ve uygun bir şeyler arıyordum ama hiçbiri bu markanın yerini tutamıyor demek ki. naturel naturel devam o zaman :)

onurtemiz

Taurin eklemesi yok et içeriği az değil fiyat performans olarak iyi

Taurin oranı yüksek olan kuru mama yiyorsa kedileriniz o zaman düzenli bu markadan yiyebilir.

Mothercat

Bende bu mamayı merak ediyorum ancak hiç almadım denemek lazım.Et içeriği oldukça iyi ancak taurin belirtilmemiş gelçi kuru mama taurin miktarı fazla olursa yaş mamada denge oluyor bence fiyatına göre güzel bir mamaya benziyor.