23X40X55 Kedi Taşıma Çantası

Fablemoon

Uçak ile seyahat edeceğiz ama kedi taşıma çantasında sınır bu acaba bu ölçüye göre nerede nasıl bulabilirim kedi taşıma çantası?

5 CEVAP

Gozdetemizel

Thy ile ucacaktiniz sanirim ben 383850 ile girdim kimse onu olcmuyo merak etmeyin.ztn soylediginiz boyuttaki kafeste benim 8aylik kedim donemez bile icinde.bu sitede yokmu soylediginiz olcu

limis

Kimse sallamaz koltuk genişliğinde kucag8niza

limis

Alabilecek kadar buyuk olsa yeter :)

Gozdetemizel

Thy koltuk altina koymayi zorunlu tutuyo ama biZimki sigmadi :) madem oyle kontuar almasaydi dedim bende.cunki kendi sirketimin kafes olculerine gore almistim cantayi .kucagimizda kaldi ucakta full du hicbisey diyemediler

limis

Bizimki de sığmıyor ama onların ölçüleri de gerçekçi değil yani. Mecbur kucakta götürdüm ben de ama oraya bile zor sığdık yani.