Kedim Hastamı

Geçende bir soru açtım yarayla ilgili . Şimdide kesimde halsizlik ve iştahsızlık var.Sokak kedisi.Aminosol işe yarar mı ne önerirsiniz

19 CEVAP

KATILIYORUM

Arthur4

Ahhh bu anneler

Arthur4

Belki o kedide kiziyodur yavrularına o kıza dokunmayın diye senin icin bence biraz daha buyumelisinn twice kim dahyun

PsLuna

En başta taşıma çantaaona girip veterine gitmek istemeyebilir. Ama veteriner gerekeni yapınca yardım gördüğünü anlar. O kadar salak değil bu hayvanlar. Küsmez aksine mutlu olur iyileşmeye başlarsa. Gittiğinde yavrularına dokunmayın sıcak tutun yeter