Arkadaşlar Sizce Normalmi?

Bc3431

Merhaba arkadaşlar.kedim 3 gün once doğurdu.kedimi ve yavrumu herzaman goturdugum veterinere göturdum.tum eşyalarını ordan aldik aşilarini trasini hep orda yaptırıyoruz.bugun yavruları göturdum annesiyle.veteriner sadece yavruların karnına baktı eliyle okadar ve muayene ücreti aldi.sizce bu normal mi

3 CEVAP

Ahsenbb

Bence normal değil.Her zaman götürdüğünüz bir veteriner neden muayene ücreti alır ki?Beni veteriner tanır ben veterineri tanırım o samimi his gelir insana.Ticarethane gibi.Ayıp etmişler.

Acilde bile para alınıyor insan hastanelerinde ama ben bilemiycem

Deliladilan

para daha ağır basmış. normallik değil insanlık meselesi bu. istese almayabilirdi. siz de ona göre muamele yaparsınız artık