Kedimin Isırmaları, Tırmalamaları, Tıslamaları

tugbaliee

daha önce de sormuştum kedim ısırıyo diye Durum iyice anormalleşti resmen kuduruyo oyun oynuyo başta elimi ısırıyo hızını alamayıp abanıyo ve canım yanıyo ellerim parçalandı resmen kızıyorum yapma diyorum tıslıyo bu sefer sonra sakinleşip yanıma yatıyo Sinirlerimle oynuyo beyefendi Napmam lazım ya

3 CEVAP

tugbaliee

Aaaa

Gayelex

Bende aynı sıkıntıyla uğraşıyorum. artık oyun oynayamaz hale geldik.

tugbaliee

sabah uyandığımda suratımı çizmiş oluyo ısırmaya çalışıyo Napıcqm artık bilemiyorum