Kedim Hiç Miyavlamıyor Kaç Aydır Sesini Duymadım Yanıma Gelince Falan Miyavlamıyor Kendi Halinde Ses

Ylzaleyna18

Et ürünlerini beğenmiyor mama gösterince bile miyavlamıyor digerleri cok miyavlıyor bu sessiz kendi halinde acaba neden ??

6 CEVAP

Ahsenbb

Et ürünlerini beğenmiyor mu?Kediler etcildir verdiğiniz eti beğenmemiştir.Et ürünü olarak ne veriyorsunuz?

Ylzaleyna18

Her türlü veriyoruz haşlanmış tavuk yermi diye salam sucuk uzatıyorum kokluyor gidiyor arada sırada kuru mama yiyiyor ıslak mamada yiyiyor

Kedicihanim

Seçicidir. Yeni kedi falan mı? Ueniyse alışamamış olabilir

PsLuna

sucuk salam vermeyin çok zararlı zaten sakatatın en kötü hali sucuk zaten aşırı baharatlı. Biraz araştırma yapın bu konuda belki yanlış hallerde veriyorsunuzdur etleri. Kullandığınız mama markası da önemli. Bazılarına bağımlılık yapıcı maddeler koyuyorlar.

kuru mama ve yaş mamayı yiyorsa zaten ev yemeği vermeyin özellikle salam sucuk vs kesinlikle vermeyin, likit ve stick ödül mamalarından deneyebilirsiniz özellikle reflex markasınınkini benim kedim çok seviyor iştahsız olmasına rağmen

darknight53

Her eti yiyecek diye bir kural yok benimkide tavuk etini sevmiyor ama balık etine bayılıyor kırmızı etide seviyor ayrıca . Yani her kedi farklıdır önemli olan kuru mamasını yemesidir ve mamanın kalitesidir .