Uygun Fiyatlı Köpek Mamaları

ecehs

uygun fiyatlı köpek maması önerebilir misiniz ?

3 CEVAP

Arslan00

Arkadaşım önümüzdeki ay köpeğime alacağım mamayı tavsiye edeceğim sana orta segment bir mama içeriği iyi ve yeterli fiyatıda gayet uygun "Golosi" köpüşün büyüklüğüne göre seçebilirsin 3 4 çeşiti var sanırım ben Golosi easy croc Medium alacağım Rus finosu köpüşümüz Çakıl'a

Canann

Pro plan

bdbd23

Ankara'da yaşıyorum. Petshoplarda satılıyor mu bilmiyorum ama Max'in Yeri isimli bir siteden Mama Mia diye bir mamanın yavru için olanını alıyorum. Köpeğim yetişkin, ama mama seçen bir köpek ve çok tüy döküyordu. Bu mama şaşırtıcı bir şekilde aşırı iyi geldi, tüy dökülmesi azaldı.