Matisse Kitten

Dondurmacik

Arkadaşlar 1 hafta sonra yavru bir kedi sahipleneceğim kedim için bütçemize uygun olan matisse kitten mamayı tercih ettim sizce kedim mamayı yermi

3 CEVAP

Arslan00

öncelikle 2 aydır annesi ile beslediğim yavruyu sahiplenme kararımla 1 aydır tüm mamaları araştırıp bütceme uygun en güzel mama olarak sectiğim mamadır Matisse Kitten 10 Kg aldım 1 er kiloluk paketledim kaldırdım şuan 6 haftalıklar yaş mama ile kuruda yiyolar azar azar ama alışacak anne kedi çok seviyor senin yavrucak kaç haftalık kuru mama yiyormu yenimi alışacak

Dondurmacik

Sahipleneceğim kedi iki aylık sanırım kuru mama eğitimi yok yeni alışacak

Gamzessven

İyi bir seçim olmuş bence kedinizin de kolayca alışacağını düşünüyorum