Kızım Daha Kötü :((

Rkandu11

Sanırım burnu komple tıkalı olduğu için hıçkırıyor gibi. Düne göre daha kötü ve ben de daha kötüyüm. Bazen kesiliyor ama çoğu zaman böyle :((

17 CEVAP

Hidatot

Gerçekten çok geçmiş olsun ya en son götürecektiniz randevunuz vardı. Ne dedi veterineriniz? Ya da neyden kaynaklı olduğunu bulabildiniz mi? Siz de mümkün olduğunca enerjinizi yüksek tutun lütfen, kendinizi kötü hissetmeyin elinizden geleni yapıyorsunuz zaten. Hastalık anında yanında enerjisi yüksek biri olması iyi gelir hem değil mi? Hemşire olarak görüyorsunuzdur mutluluğun, umudun iyi geldiğini. Ben de enerjimi gönderiyorum emin olun. Sağlıklı günler çok yakındadır umuyorum.

Hidatot

Ay gerçekten çok sevindim daha iyi olmasına inanın içim rahatladııı az kaldı az kaldı çok iyi olacak ^^

Arthur4

Hadi hadiii bak bakalım biraz büyüyünce evdekiler neler diyo hahha

Ahsenbb

Veterinere baktırın.

Emre95

evde yapabileceğiniz birşey yok veterinere götürün yoksa dahada ilerleyebilir

Gozdetemizel

Kediler agizdan degil burundan nefes aliyomus bence acil baktirin bisey olmasin

Rkandu11

@Hidatot
Her zaman göstermiş olduğunuz ilginiz ve desteğiniz adına çok teşekkür ediyorum , hastalığı için aşılarının olması gerektiğini söylediler. Kızım İnşallah çok iyi olucak inanıyorum , sağolun :))

Rkandu11

@Gozdetemizel
Şuan durumu iyi , yemeğimizi yedik biraz uyuduk hıçkırık kesildi kısa bir süre sürdü , kendine geldi. Çok teşekkür ediyorum ilginiz adına , sağolun :))

Rkandu11

Çok sağolun çok düşüncelisiniz :)) İnanıyorum , az kaldı , her şey çok güzel olacak :))

Arthur4

Rica ederim

Rkandu11

Öyle bir isteğim veya düşüncem yok , nasip tabi. Yaşamımı kızımla paylaşıp , kızımla yaşlanmak istiyorum :))

Rkandu11

Bakalım nasip :))

Luckysmom

Kıyamam ya çok sevindim iyi olduğuna. Bu aralar havalar da şaşırtıyor, geceleri birden soğuk oluyor. Siz sıcak tutmaya devam edin onu. Minnakla ömrünüz çok güzel olsun

Rkandu11

Çok teşekkür ediyorum , çok sağolun :)) Bütün hayvanların ömrü güzel olur inşallah :))

Rkandu11

Pekala teşekkür ediyorum , sağolun