Kedi Mırlamasi

sbkaratas

Kedim 3 aylik daha dun aldik ve aldigimizda ne yazik ki kardesinden ayrildi yanimiza yaklasmiyor kendini sevdirmiyor ve cok korkuyor hep kaciyor elimize alip oksadigimiz zaman da yuksek sesle mırlıyor bir derdi sıkıntısı mı vardir yoksa hosuna gittigi icin midir hosuna gidiyorsa neden hep kaciyor :D

5 CEVAP

melikegumus

Kardeşlerinden yeni ayrıldığı ve daha önceden hiç bilmediği bilmediği bir yere geldiği için korkması, saklanması çok normal. Üzerine gidip daha çok korkutmayın derim. Dikkatini çekebilecek oyuncaklarla (Robin kedi oltasına bayılıyor) onun size yaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Siz üstüne gittikçe daha çok kendini saklar. Merak etmeyin bu geçici bir durumdur. Yakında size ve yeni evine alışacaktır.

Akitamaya

Onun şu an size alışması lazım onun mırlaması hoşuna gittiginderdir

Hevra

Benim kedilde kardeşlerinden ayrıldığına vetrinerci dedike sadece sen ona elle bir hafa boyunca öyle alışır

Akitamaya

Kediniz eve yenin geldiği için tuvalet egitiminde yapması gereken yere yaparsa odullendirin size ısınır

zzAr

zamanla alışır merak etmeyin