İki Kedim De Kısır Ama Çakıl Sürekli İşiyor

simayssude

Arkadaşlar iki kedim de kısır fakat Çakıl HER GÜN evin belirli kısımlarına idrarını püskürtüyor fakat diğer kedimde böyle bir sorun yok o sürekli kum kabında yapıyor. Çakıl’ın Lila’dan rahatsız olabileceğini düşündük ama Lila eve geleli uzunca bir süre oldu ve ilk geldiği zamanlarda Çakılın böyle bir sorunu yoktu.

3 CEVAP

Sselin1

Psikolojik olabilir ama Kedinizin idrar yollarinda tıkaniklik da olabilir kesik kesik idrar yapmasi bu belirtilerden biri.

Luckysmom

Bir şeye tepki olarak da yapıyor olabilir bi rahatsızlığı da olabilir. Veterinere götürün derim ben

Gozdetemizel

2 kum kabi koyup kumlarini ayirmayi denediniz mi?