Matisse Kitten

Dondurmacik

1 hafta sonra yavru bir kedi sahiplenicem bütçeme uygun olan matisse kitten mamayı tercih ettim kedinin henüz kuru mama eğitimi yok sizce mamayı yer mı beğenirmi

4 CEVAP

bayfelix

ben sevecegını dusunuyorum ben denemedim ama deneyen arkadaslarım memnundu

Tam1cat

Ben kullandım uzun süre hem evdeki kedilerimde hem de sokaktaki anne ve yavrulara hep matisse verdim. Sıkışık olduğum dönemlerde reflexe geçiyoruz sokaktakiler için evdekiler içinse golosi aldım. Matisse güzeldir, içeriği belli, taurin miktarı yeterli, tüy dökümünü de azalmıştı biz de ve dışkı kokusu yapmamıştı. Ben memnunum. Golosi bitince tekrar matisseye döneceğim

Matisse hem içerik hem fiyat olarak çok uygun.Kedilerde yer genelde.

itzy

Matisse başlangıç olarak sizin için iyi olur.Eğer yemezse ve koklayıp giderse endişelenme.Yaş mama ile karıştırıp ver.Vakitle alışır.