Oda Kokusu

Selnktn

Üç tane yavru kedi besliyorum kumlarını vs eşyalarını temiz tuttuğum halde odamda çok kötü bir koku oluyor kumunu mama kaplarını balkona koyuyorum ama yine de odamın içi kokuyor dışkıları da normalden kötü kokuyor ne problem var anlamadım ve kokuyu geçirmek veya engellemek için çözümleriniz var mı yardım edin lütfen?

7 CEVAP

Hidatot

Aktif karbonlulardan kullanabileceğimiz uygun fiyatlıları söyler misiniz sayın @Arthur4

Arthur4

Micho ve reflex ben sadece micho kullandım topaklanmasi biraz düşük ama kokuyu falan baya hapsediyo 25 gündür hala yenilemedim kumu tamamen boşaltıp ve kokmuyo üstüne bi de açık tuvalet kullanıyoruz reflex kullanan bi arkadaş vardı çok beğenmiş koku hapsetme fln topaklanmasi da iyi demişti ama denemek lazım sayın @Hidatot

Arthur4

Kumdan kaynaklıdır büyük ihtimalle hangisini kullanıyorsunuz? Aktif karbonlu kumlar kokuyu hapsediyor baya

Selnktn

Lavanta kokulu kalın taneli topaklanabilen kum kullanıyorum

Arthur4

Vancat marka mi

Hidatot

Teşekkür ediyoruuum

Elocann

Ben de yavruma silika kristal kum kullanıyorum. Sadece dışkıladığı zaman kürekle alıyorum. Çişini içinde hapsediyor zaten, kürekle almaya gerek kalmıyor. 25 gün
dayanıyor ve koku yapmıyor. Marka olarak "fresh magıc silika kedi kumu."