Kızgınlıktaki Kedi

msfkaya

İnternette bi kaç video izledim kızgınlıkta olan kedinin kuyruğunun orda çukur olan kısmına basınca rahatlıyor filan diyorlar kediler baya bağırıyo videoda çiftleşmiş gibi hareketler yapıyorlar zararlı bişey değil mi bu

3 CEVAP

Gamzessven

Zararlı bir şey yapmayın bence. Oyun oynatın sevin ama bunu yapmayın. Kaç aylık ki kısırlaştırın direkt

Gozdetemizel

Biz yaptik o videodakini ilk ay 2. Gunde bitti kizginligi.ama sonraki aylarda hic ise yaramiyo.hic girismeyin direk kizginlastirin bence de

z-liyya

Tek çözumu kıdırlastırmaj yada çiftlestırmek benım kedım tam 5 ay susmadı ne yaptıysan dişi kedi bile gordu yıne susmadı yetmedi ona o yuzden kısırlastırdık mecburen