Kedimin Yüzünde Kızarıklıklar Var Sizce Neden Olabilir?

Seymanurx

Bir bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz

6 CEVAP

tugbaliee

aynısı benim kedimin ağızında var Neden olduğunu bilemiyorum bende :/

Hidatot

Geçen bir baktım Kuzu'nun patisi mor... Düşündüm düşündüm nolmuş olabilir diye korktum. Sonrasında bir baktım fosforlu kalemle çizdiğim kitabın üzerinde yürümüş saf kızım :) Onun gibi bir şeydir umarım en kötü ihtimalle. Geçmiş olsun :/

Seymanurx

Daha sonra geçtimi peki

tugbaliee

benim hala ağız çevresinde var tüyleri döküldü sandım ama alakası yok ://

limis

Bizimkide boyleydi gecen gun megerse rujmus.Sizinkini sinek falan ısirmis olmasin?

Sevvalozgur

Dışarı çıkardıysanız kavga etmiş olabilir :( benimkine de bugün olmuş, dokunun rahatsız oluyorsa muhtemelen o tarz geçiçi bir şeydir