Halsizlik Ve Sürekli Miyavlama

tugbaliee

Berlin bugün çok halsiz normalinde yerinde durmayan hınzırın teki Ama bugün değişik bi miyavlama sesiyle saatlerce miyavladı ve çok halsiz duruyo Mamada çok yemedi Şuan uyuyo ve ara ara içten mırıldanıyo

4 CEVAP

Gamzessven

İshali ya da kabızlığı var mı? Ateşi var mı? Karnı ağrıyor olabilir

tugbaliee

ateşini nasıl anlıycam ki Ödül maması yedi en son kakasıda baya katı duruyodu

Gamzessven

Patisi ve kulakları normalden sıcak ve kızarık olur ateşi varsa. Kakası kabız gibi az veya küçük parçalıysa yoğurt suyu veya kefir verin biraz hareketlensin. Su da içerse iyi olur

tugbaliee

hazır yoğurt suyu olur mu