Siyah Noktalar

moda

Kedimin çenesindeki tüylerin arasında siyah küçük küçük şeyler var ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı ?

6 CEVAP

tugbaliee

fotoğraf atsaydınız keşke

Arthur4

Plastik kaptan dolayı oluyor

Senairems

Bu rahatsızlığın İsmi kedi aknesi plastik kaptan bağışıklık güçsüzlüğünden ya da kronik olabiliyormuş. Googleden ismiyle aratırsanız daha çok bilgi edinebilirsiniz.

PsLuna

Seramik kap kullanın. Şu an pahalı geliyorsa geniş ağızlı ağır porselen kaseler de kullanabilirsiniz.

srplzngl

Günde 1-2 kez ilk önce organik bir sabunla silin sonra yavaşça durulayın. Mama kabını cam ya da paslanmaz çelikle değiştirip her gün (öğünlü besleniyorsa her öğün sonrası) yıkamazsanız tekrar etme ihtimali çok yüksek. İleri seviyelere geldiğinde, yani iltihaplı sivilcelere dönüştüğünde iyileşme süreci çok meşakkatli bir hale geliyor, dikkatli olun.

moda

Doğru su kabını plastik kullanıyorum çok teşekkür ederim