Dişi Kedim Yeni Gelen Yavru Kediyi Yavrusumu Sanıyor

Kagit

Merhabalar, evde 2 kedim var ve biri guzel kızım maria,kendisi disi, 1,5 yasında. yeni bir yawru kedi sahiplendim simdi. Fakat disi kedim cok garip davraniyor, onun kokusunu kabul ettikten sonra surekli yani hic susmadan tiz sesle miyavlayıp, yawru kediyi surekli yalıyor hic ara vermiyor gercekten.her dakika onun yaninda veya pesinde hic rahat vermiyor yavruya. Yerinden kalktigi zaman yavru daha daha fazla miyavliyor, eve gelen bir arkadasima hirladi yavruyu korumak icin mi yapti anlamadim.ki boyle bir kedi degil
bu arada, aramiz cok iyidir ve sevgi arsizidir kendi. ben anlam veremiyorum cunku normal bir sevgi gosterisinin otesinde garip bir davranis gibi geldi, kızginlikta mi diye dusundum ve yawruya kurmu yapiyor diye geldi aklima ama oyle de degil, cok cok asiri garip. Sevgiden yalamaktan yaninda uyumaktan boguyor kediyi. Hosuma gidiyor seviyor ve koruyor olmasi ama bence yanlis birseyler var? Bu kadar susmadan miyavlamasi normal degil.Ve bununla ilgili bilgilenmek istiyorum? Sahte annelik mi yasiyor yada onu bir oyuncagi olarak mi goruyor? Bilemiyorum.

6 CEVAP

ecehs

onu sahiplenmiş o artık

z-liyya

Evet yavrusu sanıyor cunku benım arkdasımın kedisi dişi kısırdı ve birgun gidip baska dişinin yavrusu çaldı eve getırdı onu yavrusu gibi baktı sütü olmamasına ragmen emzirmeye calıstı psikolojık olarak dişi kediler annelik duygusu oluyor senın kedıde oyle oldu gibi

Kagit

Evet evet onun farkindayim. gozunuzle gorseniz sasiracaginiz bir durum. Cok daha basite indirgedim ciddi derecede abartli bir durum var ortada bu korkutuyor beni

Kagit

Evet evet onun farkindayim. gozunuzle gorseniz sasiracaginiz bir durum. Cok daha basite indirgedim ciddi derecede abartli bir durum var ortada bu korkutuyor beni

Kagit

Anladim

Kagit

Z-liyya, sagolasin bu ornekleri duymak iyi geliyor.)