Kedimde Aşırı Tüy Dökülmesi Var.

Muzaffer63

kedimde aşırı tüy dökülmesi mevcut.mevsime baglı olmasının bilincindeyim.fakat çok aşırı dökülme var.keditüy saglıgı için vitamin veya ilaç kullanıp iyi sonuç alan arkadaşlar varsa bana bir öneride bulunabilrse çok sevinirim.lütfen çok acil

3 CEVAP

tugbaliee

bende aynı durumdayım Mama değişikliği yap demişlerdi bana

Gamzessven

Evet mama önemli ne kullanıyorsunuz? Ciğer veya balık haşlayıp verin haftada 1-2 kez düzenli. Vetoskin vitamini de önerdiklerini gördüm burada kendim kullanmadım ama olumlu sonuç alanlar var. Mamanızı da nd ya da matisse alabilirsiniz hangisi bütçenize uygun gelirse

Neslihan_14

Benim kedilerimde de olmuştu deri ve tüy sagligi için OPTI HAIR kullandım mamayıda n&d ye geçince masallah şimdi hem enerjileri hem tüyleri sağlığa kavuştu meğer wihiskas yapmış çocuklarımı sağlıksız