Önemlii Kedimin Burnunda Beyazlık Var Görsel Yükleyeceğim

gozdeyilmaz

Arkadaşlar son 1-2 gündür burnunun ucunda bir beyazlık var sanki akıntı olmuşta kurumuş gibi ama gözlemlediğimiz bir akıntı ya da farklı bir durumu yok yemesi tuvalete her şey normal sadece şehir değişikliği yaptık şu an kendi evimizde değiliz sebebi nedir ki anlayamadım hiç

3 CEVAP

tugbaliee

aynısı benim yavrucukta da var çok geziniyo tozlu yerlerde ve kumuda biraz tozutuyo burnu çok akıyo kuruyo beyazlık kalıyo temizleyin tekrar olursa veterinere danışın

gozdeyilmaz

Buraya geldiğimizde evin her yerine girip çıkmıştı ilk başta :(

tugbaliee

yaa kuzum bence ondandır çok hassaslar minik burunları hemencik akıyo