Evimize 3. Kedimizi Sahiplendik Ama Bir Türlü Anlaşamıyorlar. Ne Yapmamız Lazım ?

Caglasoylu

İlk iki kedimizin ikisi de dişi (frida ve beyonce) üçüncü kedi erkek. Frida ve beyonce hep birlikteler birlikte uyuyorlar ve frida hep asırı neşeli ve hareketli bir kediydi, beyonce ise daha baskın ve ciddi olan. Ama Arthur yani yeni sahiplendiğimiz kediyi eve getirdiğimizden beri frida cok neşesiz ve hep saklanıyor ve yorganın altından çıkmıyor, arthuru dövmeye çalışıyor ne yapacağımızı bilmiyoruz. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz :)

1 CEVAP

bayfelix

kedilerinin cinsiyetlerini ve kısır olup olmama durumlarını ve yaslarını isimleriyle karsılıklı