Kedim Yemek Yemiyor

aresfold

Kedim yatak odasında boşluğa düşmüş çıkamıyordu. Alırken tirmaladi. Bende o an sesimi yukselttim. Köşeye gitti yanina gidince tisliyordu. Bende üstüne gitmedim sabah haliya kusmus. Yemek yememis hic. Sanırım kendince trip atıyor. Bu sorunu nasil cozenler oldu

7 CEVAP

Gamzessven

Tavır için kusulmaz. Bir şey yutmuş olabilir mi? Yutunca da genelde bir şey yemeyip kusmaya çalışırlar.

mmuratyilmazz

Sivi kaybi çok ciddi bir durum kefiler tavir yapip kusmazlar

Ahsenbb

Stres altında kusabiliyorlar.Oyuncaklarla ödül mamalarıyla biraz gönlünü alın.Korktu demekki.
Lena mesela cok endişeli olduğunda hızlı ************sını yer sonra bütün bütün kusar onu.Güzel sözcüklerle yanaşırsanız stresi azalır özür dileyin ,çok güzel olduğunu söyleyin ses tonunuzu sakin tutun çok da yaklaşmayın kendi gelsin

Yaş mama vermeyi denediniz mi?

aresfold

Sorunun mama da olmadığını düşünüyorum. Banyodan girmiş gün boyu çıkmıyordu. Gece 1 odaya halinin ortasına kusmus. Sabah da gelmis salonda ki haliya kustu gozumun onunde ama bilerek yaptığı cok belliydi kendini zorladi resmen. Bildigin bana tavır yapiyor

aresfold

Evde öyle yutabilecegi birsey yok ama tekrar kontrol edeceğim. Ama hani belki ben yanlış düşünüyorum ama kumla oynadı ben de bakmaya gittim geldigimi gördü kustu. Kumu dagitmis ses yapmak icin

Gamzessven

Kumunu mu yiyor acaba