Kedim Corona Pozitif

15 aylık kedim karma aşıdan sonra hiçbişey yememeye başladı testler sonucu bağışıklığı düşük ve corona pozitif çıktı bağışıklık yükseltici tedavi uyguladı veteriner fakat 3 haftadır yemiyor, bağışıklığı yükseldi hala yaş mamanın yüzüne bakmıyor, herşeyi denedik yemiyor

5 CEVAP

ezgiisu

Karma aşıdan önce nasıldı kediniz?

Karma aşıdan önce sürekli kendi gidip yerdi kuru mamasını, her sabah 1 kaşık yaş mama veririm sabah 8 de kalkar yaş mama için mırlardı, çok oyuncuydu, çok neşeliydi.

Bugün veterinerden aldığım reflex ödül mamasını bayıla bayıla yedi, oralade veriyorum şırıngayla. Ama asla kuru mama ve yaş mamanın yüzüne bakmıyor, yaş mamayı zorla verirsem yalıyor biraz. Su içmiyor koklayıp gidiyor suyu da şırıngayla veriyorum ve hiç sevmiyor kaçmaya çalışıyor. İştahsız olsa reflex ödül mamasını nasıl yer anlayamıyorum.

Gamzessven

Halsizlik var mı

Eskisi kadar değil