Yavru Kedi İsteyen Var Mı?

pinposs

Merhabalar,
Benim Pinpon diye bir kedim var ve yavruları oldu. Köpeğim kedilerle pek anlaşamadığı için vermemiz gerekiyor. Bir tanesini evde bakacağız ama diğer dört taneyi vermemiz gerekti. Üç taneyi verdik ama bir tanesi hala bizde. Sokak kedisi iki kulağı sarı. Eğer birini isterseniz bana 05331408208 Deniz ulaşabilirsiniz. İstanbul’da yaşıyorlar.

5 CEVAP

GULLUKAVAK

Dişi kedinizi kısırlaştırın lütfen yazık bu yavrucaklara

tugbaliee

bu siteden ilan verebilirsiniz soru cevap kısmından pek sahiplenmeyi görmüyorlar :)

Anonymus552223

Kac aylik suan

pinposs

İki buçuk aylıklar

pinposs

Veteriner bir kere yavrulasın sonra kısırlaştırın daha sağlıklı olur dedi. Şu anda kedi kısır.