Merhaba, Kedim Hakkında Cok Büyük Bir Sorunum Var.ira N Kedisi Chincilla Beyaz 3 Yaşinda Bir Erkek

Cyy

Merhaba, kedim hakkında cok büyük bir sorunum var.İra n kedisi chincilla beyaz 3 yaşinda bir erkek kedi sahiplendik neredeyse 5 ay once. simdiye kdar bir suru yuva değiştirmiş .Sanirim bir cok travma atlatmiş. Bu aksam hep birlikte yemek yerken annem diger tencereyu almaya gittiginde tencerenin kapagini yere düsürdü. Pasa yani kedimiz cok kotu bir sekilde annemin ayagina saldirdi bu sesi duyduktan sonra. Gercekten disleriyle isirmis bu yuzden annem bagiriyordu biz koştuk sonra ablamin ayagina saldirdi .sonrada babamin ellerine.Baya bi hirpaladi .bir sure kendine gelemedi.Ne yapmamiz gerekiyor.Nasil bir yardim gerekiyor? Lutfen cevap verin******

9 CEVAP

bir veteriner hekimden acilen yardım almalısın.yaşadığı diğer evlerde şiddet görmüş olabilir.umarım işe yarar

Aycanur

Evet anneniz kapağı düşürdüğünde acaba banamı vurma ya çalışıyo diye korkmuş olabilir ve bu yüzden saldırmış olabilir yani diğer evlerinde şiddet gördüyse hani tedbir olsun diye size saldırmış olabilir. Yani panik yapmıştır

potterim

ya benim köpeğime de olmuştu ama benim kustuktun sonra sizinde benki düştükten sonra korkmuştur geçmiş olsun ama her hale karşı bi veterinere sorun derim ben

Hevra

Benim kedim bunları çok yapıyo ama siz vet. götürün

BENU

BI VETERINERE GOTURMEKTE FAYDA VAR

kedi_sever123

Abi 5 ay olmuş illaki bi güven problemi var bu kedi yavruyken sizde değilmiş alışması zaman alacak bol bol güven sağlayın onu asla incitmeyeceginizi anlasın

Cyy

Cok tesekkurler

Cyy

Tesekkurler arayip bi sordum ,goturucemde ayni zamanda

Cyy

Anladiim inşallah atlatır