Kedimi Kısırlaştırmak İstiyorum Ancak Hamile Olma İhtimali Var

nickm_ss

Anket

Kısırlaştır
(3 oy)
Kısırlaştırma
(5 oy)
Toplam (8 oy)

Merhabalar. Kedim yaklaşık 2,5 ay önce doğum yaptı yavrular sütten kesilince sahiplendirdik. Bir tane si duruyor sadece.Ailem artık yavru yapmaması için kısırlaştırmak istiyor (ki bu doğru bir karar) Bende kısırlaştırmak istiyorum ancak onu dün birkaç kere çiftleşirken gördüm. Ne yapmalıyım? Ailem başka bebek istemiyor.

1 CEVAP

PsLuna

Veterinere götürün hamile olup olmadığından emin olun. Değilse kısırlaştırırsınız kızgınlıktan çıkınca