Kedimi Kısırlaştırdıktan Sonra Camları Açmam Sorun Olur Mu?

Toriri

kedimi kısırlaştıracağım haziranda, ben giriş katta oturuyorum kısırlaştırdıktan sonra sineklik yaptırmasam veya camları açsam kaçmaya çalışır mı? birde kısırlaştırdıktan sonra uysallaşır sakinleşir mi? kedim erkek sarman

2 CEVAP

limis

Sineklik yaptirmadan olmaz kus sinek pesine takilir giderse diger kedilerden dayak yerse vs. dusunmek lazim. Disardan evinize de kedi girebilir.

Kısır olsun ya da olmasın pencereyi açtığınız anda çıkar gider