Yürüme Engelli Kızımız İçin

Sugarkizlar

Merhabalar. Yürüme engelli kızımız için doktor küçük olmayan bir köpek sahiplenmizi tavsiye etti. Evimiz müstakil 2 katlı 25 m2 kadar bahçemiz var evin önü açık trafik az. Köpek ile ilgilenecek başka kişiler de var. Fazla tüy dökmeyen sadık neşeli bir tür var mı bunu öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

Dondurmacik

golden cinsi köpek sahiplenebilirsiniz Zeki, uslu ve sevgi dolu olan bu köpek türü kolay bir şekilde eğitilebilmektedir. Çocuklar ile naziktir. Sahibini memnun etmeye hevesli olan, tatlı ve sadıktır. Mükemmel ve oldukça aktif bir aile köpeğidir. Ayrıca oldukça da güvenilirdir

Tam1cat

Puglar çok sevimli ama tıpkı scottishler gibi genetik olarak hastalar. Nefes alamıyorlar, doğum yapmaları zor ve riskli. Evet goldenlar çok akıllı bir cins, barınaklar golden dolu. Yavru bulma şansınız da var üstelik. Gerçi barınaktan kurtaracağınız her can size karşı minnet dolu olacak ve sadakatleri de bol olacak.

cansucelik07

Puk alın çok tatlılar uyumlu bir kopek. Benim arkadasım 1 kopek 1 kedisi var. Kedilerle çok guzel oynuyor. Yası buyuk olanlarından alın. Yada golden alabilirsiniz