Kedim Çiçek Yiyor

Ecemyoney

Kedim sürekli çiçekleri yiyor zarar görmesinde korkuyorum kedi çimi alıcam ne önerirsiniz

6 CEVAP

Minnakpatipuki

Benim kedim de evdeki çilek fidemi yedi insafsız bide tam meyve verecekti gözümden sakınmıştım ya. Yuzlerce kez yanindan kovdum hayır dedim. Ama kafasina koymus bi kere yedi yani. Bende daha sonra kedi çimi aldım ama çime asla dokunmadı. Buda böyle bi tecrübe bilin istedim :D

Gozdetemizel

Kedi cimini yemedi.2 kere kacti ikisinde de bahcedeki cimlere gidip yedi diye aldim yetistirdim ama yuzune bakmadi.15 gune sarardi soldu ztn.evdeki 3 bambunun yapraklarini firsat buldukca yiyomus meger bende niye ishal ve kakasi niye yesil diye gozlemledim durdum.sonra farkettim ki yapraklarin yarisi yok.

GULLUKAVAK

kıvırcık ve rokamı ya bu minnoşlara akıl sır ermiyo :)

Buğday alıp kendinizde yapabilirsiniz hem çok ucuz

Anonymus552223

Kedi çimi benimki de yemiyor, siyez bugdayi cimi var onu yiyor. Bi de a 101 den aldigim kedi cimini yemisti ama o da cok azdi bir gunde otladi hepsini. Bi de kicvircik roka yiyor, yerse onlardan da verebilirsiniz

Ayse_naz_G

Halamın da domates fideleri gitmişti sonra kedi çimi aldılar dokunmayın bırakın yanından be geçmedi :)