Kemirme Problemi

Simgeecc

Köpeğim koltuklari cok kemirmeye başladı daha dogrusu soyle diyeyim kisa bir sureligine akrabalarim geldi ve odaya sokmak zorunda kaldik odada 2 koltuk var ve derilerini hep yemiş/kemirmiş ki benim dusuncem canı sıkılıyordur diye fakat cok kemirmis bu huyunu durdurmam lazim :/ yardim edermisiniz?

7 CEVAP

suzan

öncelikle benim düşüncem
köpekten rahatsız olanlar köpek olan eve gelmesin o ev köpeğin evi.
odadan çıkınca devam etmiyorsa sıkıntı yok bu arada
SENİ CEZALANDIRIYOR :) sen misin beni odaya kapatan :)

Simgeecc

kendileride verin kopegi diye tutturuyorlar malesef :( çıkınca bisey yok sadece oradayken fakat hergun hergun daha da yırtıyor :/

suzan

oraya kapatılınca sana ceza vrmek için kemiriyor bana kalsa bu evde köpek var hoşlanmıyorsanız gelmeyin derim... :/

Simgeecc

keşke oyle diyebilsem bende :/ oldukça sık yanında kalıyorum zaten ama bazen yanimdada yapıyor hayır diyince hemen bırakıyor :(

Aycanur

Evet sizi cezalandırıyo olabilir bn im kedimi odaya kapatmıştım odama afedersiniz sıçmış hatta yeni kumundan çıktı oda soktum yani kasten yapmıs olabilirler. Suzan hanım doğru söylüyor

Kebap

uzaklaştırıcı spreyler var belki onlar yardımcı olabilir

kedi_sever123

Kolonya sürün kemirdigi yerlere